BestGamesForum
Salut draga vizitatorule Smile Dacă ești interesat de o comunitate frumoasă cu staff înțelegător poți veni la noi ! Comunitatea noastră este online de pe data de 25 Februarie 2012 dar un timp a fost abandonată și acum am redeschis-o.
Dacă vrei să ne ajuți să o re-unim fă-ți un cont și haide să ne cunoaștem și să ne jucăm/distrăm!
BestGamesForum
Salut draga vizitatorule Smile Dacă ești interesat de o comunitate frumoasă cu staff înțelegător poți veni la noi ! Comunitatea noastră este online de pe data de 25 Februarie 2012 dar un timp a fost abandonată și acum am redeschis-o.
Dacă vrei să ne ajuți să o re-unim fă-ți un cont și haide să ne cunoaștem și să ne jucăm/distrăm!




 

 Cum pun un joc direct pe forum?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
MamaMare
Bautor de Ceai
avatar


Mesaje : 6
Lei : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/02/2012

Cum pun un joc direct pe forum? Empty
MesajSubiect: Cum pun un joc direct pe forum?   Cum pun un joc direct pe forum? I_icon_minitimeJoi Mar 01, 2012 11:02 am

Cum pot pune un joc direct pe forum? Nu vreau sa pun linkul chiar daca nu fac reclama sau poate fac..
Deci astept un raspuns:D
Sus In jos
Kegan
Moderator
Kegan


Mesaje : 56
Lei : 116
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/02/2012

Cum pun un joc direct pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Cum pun un joc direct pe forum?   Cum pun un joc direct pe forum? I_icon_minitimeJoi Mar 01, 2012 11:03 am

http://board.forumers.ro/t9-cum-sa-postati-un-joc-flash-direct-pe-forum
Data viitoare va rog sa folositi functia de cautare!
Sus In jos
MamaMare
Bautor de Ceai
avatar


Mesaje : 6
Lei : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/02/2012

Cum pun un joc direct pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Cum pun un joc direct pe forum?   Cum pun un joc direct pe forum? I_icon_minitimeJoi Mar 01, 2012 11:04 am

Multumesc Kegan! Poti inchide topicul !
Sus In jos
Kegan
Moderator
Kegan


Mesaje : 56
Lei : 116
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/02/2012

Cum pun un joc direct pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Cum pun un joc direct pe forum?   Cum pun un joc direct pe forum? I_icon_minitimeJoi Mar 01, 2012 11:05 am

rezolvat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum pun un joc direct pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Cum pun un joc direct pe forum?   Cum pun un joc direct pe forum? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cum pun un joc direct pe forum?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Schimbare nume forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BestGamesForum :: Arhiva-
Mergi direct la: