BestGamesForum
Salut draga vizitatorule Smile Dacă ești interesat de o comunitate frumoasă cu staff înțelegător poți veni la noi ! Comunitatea noastră este online de pe data de 25 Februarie 2012 dar un timp a fost abandonată și acum am redeschis-o.
Dacă vrei să ne ajuți să o re-unim fă-ți un cont și haide să ne cunoaștem și să ne jucăm/distrăm!
BestGamesForum
Salut draga vizitatorule Smile Dacă ești interesat de o comunitate frumoasă cu staff înțelegător poți veni la noi ! Comunitatea noastră este online de pe data de 25 Februarie 2012 dar un timp a fost abandonată și acum am redeschis-o.
Dacă vrei să ne ajuți să o re-unim fă-ți un cont și haide să ne cunoaștem și să ne jucăm/distrăm!




 

 ,,Lei'' la infinit

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Garfield
Bautor de Palinca
Garfield


Mesaje : 127
Lei : 262
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/02/2012

,,Lei'' la infinit Empty
MesajSubiect: ,,Lei'' la infinit   ,,Lei'' la infinit I_icon_minitimeMar Feb 28, 2012 9:29 am

YoNuT cum ai lei la infinit?
Sus In jos
Macarenaaaa
Administrator
Macarenaaaa


Mesaje : 434
Lei : 10928
Reputatie : 1
Data de inscriere : 24/02/2012

,,Lei'' la infinit Empty
MesajSubiect: Re: ,,Lei'' la infinit   ,,Lei'' la infinit I_icon_minitimeMar Feb 28, 2012 9:30 am

Doar administratorii vor avea lei la infinit.. imi cer scuze! Pot inchide topicul? Teai lamurit?
Sus In jos
http://board.forumers.ro
Garfield
Bautor de Palinca
Garfield


Mesaje : 127
Lei : 262
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/02/2012

,,Lei'' la infinit Empty
MesajSubiect: Re: ,,Lei'' la infinit   ,,Lei'' la infinit I_icon_minitimeMar Feb 28, 2012 9:31 am

Multumesc YoNuT poti inchide topicul acum! Am inteles perfect.
Sus In jos
Macarenaaaa
Administrator
Macarenaaaa


Mesaje : 434
Lei : 10928
Reputatie : 1
Data de inscriere : 24/02/2012

,,Lei'' la infinit Empty
MesajSubiect: Re: ,,Lei'' la infinit   ,,Lei'' la infinit I_icon_minitimeMar Feb 28, 2012 9:33 am

rezolvat
Sus In jos
http://board.forumers.ro
Continut sponsorizat





,,Lei'' la infinit Empty
MesajSubiect: Re: ,,Lei'' la infinit   ,,Lei'' la infinit I_icon_minitime

Sus In jos
 
,,Lei'' la infinit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BestGamesForum :: Arhiva-
Mergi direct la: