BestGamesForum
Salut draga vizitatorule Smile Dacă ești interesat de o comunitate frumoasă cu staff înțelegător poți veni la noi ! Comunitatea noastră este online de pe data de 25 Februarie 2012 dar un timp a fost abandonată și acum am redeschis-o.
Dacă vrei să ne ajuți să o re-unim fă-ți un cont și haide să ne cunoaștem și să ne jucăm/distrăm!
BestGamesForum
Salut draga vizitatorule Smile Dacă ești interesat de o comunitate frumoasă cu staff înțelegător poți veni la noi ! Comunitatea noastră este online de pe data de 25 Februarie 2012 dar un timp a fost abandonată și acum am redeschis-o.
Dacă vrei să ne ajuți să o re-unim fă-ți un cont și haide să ne cunoaștem și să ne jucăm/distrăm!




 

 Anunturi cu Topic Close

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Zarnot
Bautor de Palinca
Zarnot


Mesaje : 120
Lei : 303
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/03/2012

Anunturi cu Topic Close Empty
MesajSubiect: Anunturi cu Topic Close   Anunturi cu Topic Close I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 5:23 am

Am vazut ca la majoritate actualizarilor/anunturi toti fac ceva de genu

Bravo / Buna idee/ Este o idee buna etc.. propun ca toate anunturile si actualizarile noi pentru forum sau modelele de postare etc. sa aiba topic close din start asa se fac mesaje aiurea si degaba.
E doar o sugestie.


Ultima editare efectuata de catre Zarnot in Sam Mar 03, 2012 5:27 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Macarenaaaa
Administrator
Macarenaaaa


Mesaje : 434
Lei : 10928
Reputatie : 1
Data de inscriere : 24/02/2012

Anunturi cu Topic Close Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi cu Topic Close   Anunturi cu Topic Close I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 5:25 am

Zarnot , deoarece titlul dumneavoastră nu este explicit şi de aceea nu ajută la găsirea subiectului folosind opţiunea de "Căutare" nu vom răspunde (nici eu, nici alti utilizatori) până când nu vă schimbaţi titlul subiectului într-unul mai explicit, legat de problema dumneavoastră.
Sus In jos
http://board.forumers.ro
Zarnot
Bautor de Palinca
Zarnot


Mesaje : 120
Lei : 303
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/03/2012

Anunturi cu Topic Close Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi cu Topic Close   Anunturi cu Topic Close I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 5:26 am

Asta e daca nu iti convine mam gandit oricum la alta sugestie
Sus In jos
Macarenaaaa
Administrator
Macarenaaaa


Mesaje : 434
Lei : 10928
Reputatie : 1
Data de inscriere : 24/02/2012

Anunturi cu Topic Close Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi cu Topic Close   Anunturi cu Topic Close I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 5:30 am

Topicurile din Anunturi & Actualizari vor fi deschise pentru ca vreau parerile membrilor! Daca ei sunt deacord las acea actualizare daca nu pai NU!
Acum ai inteles de ce le las deschise?
Sus In jos
http://board.forumers.ro
Zarnot
Bautor de Palinca
Zarnot


Mesaje : 120
Lei : 303
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/03/2012

Anunturi cu Topic Close Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi cu Topic Close   Anunturi cu Topic Close I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 5:37 am

da ma si toti zic bv si etc. daca vrei sa afli daca sunt de acord sau nu mai bine fa sondaj da faci cum vrei
Sus In jos
Macarenaaaa
Administrator
Macarenaaaa


Mesaje : 434
Lei : 10928
Reputatie : 1
Data de inscriere : 24/02/2012

Anunturi cu Topic Close Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi cu Topic Close   Anunturi cu Topic Close I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 5:44 am

=> Inchis
Sus In jos
http://board.forumers.ro
Continut sponsorizat





Anunturi cu Topic Close Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi cu Topic Close   Anunturi cu Topic Close I_icon_minitime

Sus In jos
 
Anunturi cu Topic Close
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BestGamesForum :: Arhiva-
Mergi direct la: